Школа весільного бізнесу

_

Про школу

Школа працює з 2013 р.

– відбулося 11 курсів “Школа Весільних Координаторів”

– відбулося 11 навчання по курсу “Весільний Організатор”

– запустили курс онлайн навчання “Весільний Організатор”

– відбулося 1 навчання по курсу “Весільний Декор”

Географія міст, з яких приїжджали наші учениці: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Коломия (Івано-Франківська обл.), Калуш (Івано-Франківська обл.), Бучач (Тернопільська обл.), Чортків (Тернопільська обл.), Вишневе (Київська обл.), Одеса, Шепетівка (Хмельницька обл.), Бучач (Тернопільська обл.), Ужгород (Закарпатська обл.), Костянтинівка (Донецька обл.)

117Випускниць Школи Весільного Бізнесу
23Проведені курси навчання
100%Проведення практики на весіллі

Розклад на 2020 р.

ВЕСІЛЬНИЙ МАРКЕТИНГ ОНЛАЙН

старт 20-01-2020 р.

За 2 місяці можете освоїти трендову професію 2019 р. – ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР, щоб гарантовано заробляти від 600 $ в місяць, влаштуватися на роботу мрії або ж відкрити свою агенцію.

Щотижневі відео навчання з домашніми завданнями, пакетом робочих документів, працюючими формулами запуску бізнесу, гарантія результату та сертифікація.

3900 грн

ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР ОФЛАЙН

7-8 лютого 2020 р.

Дводенне навчання у нашому офісі з можливістю побувати на 3-х справжніх весіллях.

Програма передбачає 3 блоки навчання:

  • основи професії

  • налагодження співпраці з агенціями

  • ефективна співпраця з нареченими

  • бізнес-ігри

БОНУС: робоча документація

2500 грн

ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР ОНЛАЙН

28-29 березня 2020 р.

За 2 місяці можете освоїти трендову професію 2019 р. – ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР, щоб гарантовано заробляти від 600 $ в місяць, влаштуватися на роботу мрії або ж відкрити свою агенцію.

Щотижневі відео навчання з домашніми завданнями, пакетом робочих документів, працюючими формулами запуску бізнесу, гарантія результату та сертифікація.

від 3900 грн

Викладачі школи

Ірина Мотрін

Керівник агенції ESKIZ weddings & events.

Головний редактор журналу “Щоденник Нареченої”.

Бізнес-тренер у школі весільного бізнесу ЕСКІЗ

Нателла Моголівська

Весільний координатор.

Бізнес-тренер у школі весільного бізнесу ЕСКІЗ

Відгуки

Ірина Петрів
​ Недавно проходила курс весільного координатора в агенції “Весільному Ескізі”. І познайомилась з професійним весільним організатором, а також дуже приємною людиною Іриною Мотрін. Раніше уявлялось, що весільний координатор – це просто легка і приємна професія. Збоку, мабуть, так і виглядає. Але, коли дізнаєшся про це все зсередини, які принципи роботи, які обов’язки, скільки всього “на голові” має людина-координатор, починаєш розуміти, що це зовсім нелегко,хоча й справді дуже захоплююче. Кожне весілля-це певний досвід, але без фундаменту, без знань, а також практичних занять майже неможливо стати дійсно професіоналом. Без знань можна зробити багато помилок, які потім буде неможливо виправити. Саме такі цінні знання дав мені цей курс. На весіллі кожна деталь є важлива. Потрібно знати,де треба бути уважним, зібраним,пунктуальним, коли сміливим, а коли поступливим, як владнати непередбачливу ситуацію.Тут я дізналась, що і за чим повинен робити ВК, як потрібно поводити себе з клієнтами, гостями, підрядчиками. Дуже дякую Ірині Мотрін за таку чудову можливість спробувати себе в ролі координатора, бізнес-гра допомогла повірити в себе, а також побачити свої помилки збоку і виправити їх. Ірина підказала,як правильно і чітко будувати свою роботу, допомогла побачити, наскільки дійсно важлива роль ВК на весіллі. Дуже хочеться приносити радість нареченим, допомагати їм, дати їм можливість повністю насолодитись своїм весіллям, а не бігати весь день з купою невирішених проблем. Тепер усвідомлюю, що наблизилась до своєї мрії, адже курс весільного координатора-це сильний поштовх до дійсно перспективної і захоплюючої роботи:)
Ірина Станіславська
Мене звати Ірина Станіславська, я вже більше як рік працюю весільним координатором.   Мій розвиток у цій сфері діяльності розпочався із знайомства з Іриною Мотрін, власницею агенції “Весільний ескіз”. Спочатку було теоретичне навчання в Школі координаторів, потім практика на реальних весіллях, а потім – самостійна робота на багатьох весіллях та інших урочистих заходах.   У весільну індустрію я потрапила в переломний період свого життя, коли вирішила змінювати профіль своєї професійної діяльності. З того часу багато що змінилось, я повернулась на викладацьку роботу в університет, створила власну пряничну майстерню, проте і надалі займаюсь координуванням.   Робота у весільних проектах з Іриною дала мені можливість розвинути багато корисних навиків та умінь, які я і сьогодні використовую в інших сферах професійної діяльності і особистих проектах.   Спасибі тобі, Іринко, за те, що ти щира, відкрита і охоче ділишся знаннями та досвідом. Впевнена, що за пару років організовувані тобою свята піднімуть весільну індустрію Івано-Франківська на принципово новий рівень!
Ірина Жога-Кузьмич
Привіт! Зовсім недавно я мала змогу, після довгих вагань, навчатися у школі весільного бінесу. Вагалася…Бо не вірила що можна навчитися чогось за такий короткий час. Ризикнула…І…задоволена! Це реально круто! Дуже багато корисної інформації, дуже багато позитивних емоцій!Щиро дякую засновнику школи, тренеру і всім всім всім! Бажаю вам хороших учнів і високих результатів! ???
Наталя Щавіца
Дуже було вражаюче та цікаво! Попри те, що ми усі знаємо в загальному про весілля, хтось більше а хтось менше, можна дізнатись цікаві моменти, які можна втілити у весілля і зробити його ще кращим та організованішим. Було багато використано відео-матеріалу, де показується різноманітні варіанти, весіль, що теж дуже цікаво та пізнавально. Також усі учасниці мали змогу попробувати себе як координато та запропонувати свої послуги. І зразу відчути усю відповідальність цієї справи, та подолати свою невпевненість. Дуже насичена та цікава школа, попереду практика, від якої я думаю буде безліч незабутніх емоцій, які зроблять з кожного учасника професіонала. Вдячна Ірині Мотрін, яка дала нам цінну інформацію і навчила нас правильно її використовувати. Впевнена, що її плідна праця з легкістю допоможе кожному учаснику шоли. Усім, хто має оригінальні ідеї та бажання щодо весілля, рекомендую пройти школу весільного координатора – це допоможе вам зробити перші правильні кроки.