Історіїї успіху весільних координаторів

   Ми вирішили створити новий розділ “Історії Успіху”, у якому будемо розказувати Вам про досягнення наших учениць. А розказувати є про що, адже багато хто досягнув нових вершин у весільній сфері, багато ще тільки на шляху до цих вершин, проте робить впевнені та правильні кроки, тому є результат, тому є багато вдячних наречених.

  Отже, на постійній онові ми будемо  розказувати про нові досягнення як Весільних Координаторів так і Весільних Організаторів, які навчалися у Школі Весільного Бізнесу Ірини Мотрін та досягли свого успіху!

Валентина Швалінська
координатор та дизайнер

 

До мене часто приходять різні люди з пропозицією своїх послуг та умінь. Так, як показує досвід, дальше такої пропозиції робота не іде, адже просто сказати – «я вмію щось робити» або «я хочу у Вас працювати» – не достатньо, а особливо коли людина не має досвіду і при цьому хоче отримувати високу зарплату.

Тому, коли до мене прийшла Валентина і запропонувала свої послуги дизайнера, я захотіла побачити результат. І я була приємно здивована, коли роботи, які приносила мені Валя були якісними та цікавими. Ми почали працювати і спрацювалися J. Чому? Бо Валентина талановита, але не тільки, адже до таланту треба мати такі якості як: відповідальність, пунктуальність, креатив, бажання працювати, наполегливість….і не тільки! Валя, бажаю і надалі активно працювати та розвиватися!

Ірина Мотрін

Я вже давно займаюся творчою роботою, та завжди не вистачало поштовху та підтримки, щоб розпочати щось більше. Таким поштовхом для мене стало навчання у Школі Весільних Координаторів, так як там я відчула в собі впевненість та розуміння, що я можу робити і як мені досягати своїх цілей. Сьогодні я працюю більше як дизайнер, і це мені дуже подобається, проте пробую реалізувати себе і у весільному бізнесі, роблю так би мовити перші кроки і вони в мене виходять.

Хочу побажати іншим дівчатам, які думають чи починати працювати у весільному бізнесі, які себе шукають: не думайте, а робіть, бо час швидко біжить, поки Ви розмірковуєте «а чи в мене вийде», «а чи я зможу», «а чи я достатньо талановита», інші роблять, хоча можливо таланту більше у Вас. Вчіться і приступайте до здійснення своїх мрій, бо це приносить задоволення і гроші

Інга Хухра
та агенція теплих свят Ятка

Мені приємно ділитися новими історіями успіху своїх учениць, адже це ще раз підтверджує моє переконання в тому, що кожен, хто хоче працювати і отримує для цього хорошу теоретичну базу та поштовх до рооти, може себе реалізувати у сфері, яка подобається. Тому, сьогодні я розкажу про Інгу, яка проходила навчання у 5 Школі Координаторів менше року назад і вже  сьогодні активно працює, розвивається у напрямку, який підказує серце та звичайно отримує масу задоволення від своєї роботи. Я рада, що можу спостерігати за розвитком Інги, її  агентства та звичайно весільного ринку у нашому місті загалом. Інга, я і надалі вірю в тебе! А решту читайте самі, буде цікаво…

 

Ірина Мотрін!

Мене звати Інга Хухра. Я – весільний координатор. Ідею зв’язати своє життя з весільною сферою мені підказав мій коханий, коли помітив як наполегливо та захоплено я готуюсь до нашого весілля. Мене завжди цікавили творчі напрямки роботи, де можна проявити свою креативність, смак та відповідальність, а найголовніше – дарувати тепло та посмішки людям, – робити оточуючих трішки щасливішими. Адже немає нічого приємнішого, аніж читаєш в очах клієнта подяку та щире захоплення! Саме тому я вирішила піти на курс “Весільного координатора” Ірини Мотрін і саме там завдяки Ірі ще раз переконалась, що це моє, за що їй дуже дякую, так як ця людина не лише дала мені необхідні знання, але й повірила в мене. 

Згодом прийшов час здобувати практичні навики і це було досить пізнавально, адже перше самостійне весілля відкрило прихований світ, якого на теорії не побачиш. Моя перша пара Ігор та Алінка були просто ідеальними, але зжаті сроки на підготовку таймінгу створили насправді стресові умови: в останні дні погода змінювалась по кілька разів, в оформленні залу приймали участь 3 чи 4 студії, в шоу програмі було багато складових, наречений готував коханій сюрприз, багато чого губилось, а під кінець вечора стало відомо, що діджей не встигає приїхати. Було насправді жарко, але ми з напарницею справились. І саме тоді я відчула, що хочу потрапляти в цей вир подій знов і знов.

Повторюсь, так як я є людиною творчою, одного напрямку роботи мені замало, тому я вирішила втілити свою мрію і заснувати агенцію з організації свят, в тому числі і весіль під назвою Агенція теплих свят “Ятка”. 

В даний час я активно розвиваю свій бізнес, займаюсь самовдосконаленням та удосконалюю нові уміння, особливо у сфері хенд-мейду та веб-дизайну, адже наполеглева праця та віра в свої сили є запорукою успіху. З шкільних часів я почала писати вірші, згодом прозу, у 2010 видала свою першу книгу “Дружба з перевагами”, а нещодавно вийшла друга під назвою “Медова офіра”, чим я дуже пишаюсь. Так як головна мета кожного письменника – це широка аудиторія, ми з моїм приятелем вирішили створити благодійний творчий проект “Паперове щастя”, який націлений на те, аби дати змогу молодим талантам бути почутими, а також допомогти діткам, у яких немає батьків. За фахом я філолог-перекладач і моя професія дуже допомагає мені в тому, чим я зараз займаюсь, так як знання мов відкриває багато можливостей. Тож я уміло поєдную усі ці напрямки воєдину, що дарує мені багато радості.

Щодо планів на майбутнє то їх просто незліченно багато, тому не втомлюватиму вас цим, а пораджу слідкувати за новинами, я обіцяю багато цікавого хенд-мейду, ідей для ваших свят та проектів. Головне аби в країні була стабільність, а люди не відмовляли собі в таких звичних, хоч і прекрасних радостях, як свята, а головне в найграндіознішому та найприємнішому з них – весіллі.

Мирослава Помозибіда
Координатор та декоратор

Пригадую 2 випуск з Школи Весільних Координаторів, і приємно відзначити, що багато дівчат знайшли себе у весільній індустрії. Так і Мирослава, стала не тільки весільним координатором, але і відкрила своє весільне агентство! Хочу відзначити, що Мирослава є досить цілеспрямованою, тому активно проходила свої практики і вже у 2013 році приступила до втілення своїх мрій. Сьогодні Мирослава ще й виховує маля, тому поєднує в собі риси не тільки успішного керівника та координатора, але і люблячу дружину та маму.

Я і надалі з приємністю буду спілкуватися з Мирославою, адже її енергія, мотивація до роботи та досягнення результатів заряджають, а оптимізм та посмішка завжди є великим плюсом на весільному майданчику!

Ірина Мотрін

   Я відкрила весільний салон-агенцію “Алфея” займаюся координацією і декором весіль.

   Школа весільного координатора дуже класна штука) По-перше, багато корисної інформації. По-друге, чудова атмосфера на семінарі і ти навіть не помічаєш як проходить час) По-третє, професіоналізм автора курсів і спікерів надихає на активну роботу! Рада, що була учасником школи!

   Після школи, натхнена на подвиги) відкрила з подругою весільний салон-агенцію “Алфея”. В перший сезон роботи (2014р) мали 15 весіль) як на мене не погано) На наступний рік плануємо мати 25!) До 5 років відкритися за кордоном! зараз вивчаємо ринок!

Уляна Топоркова
Координатор та декоратор

2 Школа Весільних координаторів, яка пройшла 8 вересня 2013 р. була успішною, так як випустила багато успішних учениць, про яких мені хочеться розказати усім нашим друзям. Почну з історії Уляни, яка запалює своє енергією всю Коломийщину, адже Уляна проживає та працює саме в Коломиї. Уляна одна з перших випускниць пройшла всі практики та побувала на найбільших весіллях 2013 року, щоб вже у 2014 році працювати та освоювати нову професію – Весільного координатора. І як результат – в неї це виходить достойно та професійно. Уляну знають і за межами міста, адже координувати весілля приходиться не тільки в Коломиї. Тому, бажаю Уляні і надалі досягати успіхів у координуванні весіль, а також у нових починаннях, які неодмінно принесуть результати!

Ірина Мотрін

 

   Топоркова Уляна Павлівна працюю весільним координатором. Після Школи Весільних Координаторів отримала впевненість і конкретне розуміння як і з чого розпочати свою професійну діяльність. Практичні заняття дозволили заглянути в середину весільної атмосфери, що стало хорошим початком в подальшій моїй роботі. І я почала працювати весільним координатором. Звичайно, спочатку було страшно – чи зможу я все правильно проконтролювати, чи вийде з мене професійний координатор, чи я нічого не забуду. Такі і багато інших запитань були в голові, та я вирішила не піддаватися паніці і скориставшись теорією з Школи та бажанням стати найкращою приступила до роботи. Результат не заставив себе чекати, розпочала координувати весілля, а потім сфера моєї діяльності почала розширюватися. Звичайно, деколи це складно, адже потрібно викладатися на повну, працювати з людьми та мені це подобається, адже я можу реалізувати себе як координатор та організатор, можу придумувати самі різні варіанти оформлення весіль, допомагати молодятам у їхній самий важливий день у житті і просто насолоджуватися своєю роботою, бо вона в мене класна!

Попри роботу весільним координатором, пробувала себе також як організатор весілля де отримала добрі відгуки про свою роботу, а також займаюсь декорування, флористикою, та розведенням тропічних метеликів для урочистих подій.

В майбутньому хочу мати більше замовлень та координувати весілля для молодят, які прагнуть у свій весільний день отримувати задоволення)))

Копачук Мар'яна
Весільний Координатор та Організатор

2 Провівши 6 Шкіл весільних координаторів, та випустивши 36 учениць, я можу сказати, що результату досягають тільки найкращі та працелюбні. Саме такою я знаю Мар’яну, з якою ми працювали у 2013 році. Це дівчина активна та позитивна, знає чого хоче та впевнено іде до своєї мети. Я рада, що сьогодні Мар’яна працює весільним організатором та декоратором і допомагає багатьом нареченим у створенні їхнього особливого дня, працює наполегливо та відповідально. Бажаю тобі, Мар’янко, і надалі розвиватися у сфері весільного бізнесу та досягати нових вершин, впевнена – ми ще не раз почуємо про тебе та організовані тобою весілля! Успіху!

Ірина Мотрін

 

  Я, Копачук Мар’яна, розпочала свою професійну діяльність у 2013 році, коли познайомилася з Іриною Мотрін та почала допомагати в організації весіль, які проводило агентство «Майстерня Весільний Ескіз». І в червні 2013 року я пройшла навчання у першій Школі Весільних Координаторів і восени того ж року уже працювала як весільний координатор на одному з важливих та гарних весіль у наречених Діми та Лєни, тому підкріпила свої теоретичні знання – практичними.

Наразі я працюю самостійно і весільним організатором та кооринатором, і декоратором, і майстром хенд-мейду. Чи це складно? Я б сказала швидше – цікаво та дивовижно, адже створюю для наречених їхню казку, організовую цікаві весілля та можу реалізувати себе та свій потенціал.

Мої досягнення: 25 організованих і декорованих весіль за минулий 2014 рік, і думаю, що можна написати, що з моєю участю відбулось їх близько сотні… Ставлю собі і плани на майбутнє: попрактикуватись і спробувати себе у весільному бізнесі не тільки в Україні, ще й закордоном. Тому, попереду багато роботи над розвитком, над організацією нових весіль та над реалізацію мрій моїх наречених.

Ірина Станіславська
Весільний Координатор

Першою історію успіху ми поділимося про одну з кращих весільних координаторів – Ірину Станіславську, яка всього за 1 весільний сезон здобула не тільки теоретичну базу, але і змогла отримати практичний досвід та стати затребуваним весільним координатором у Івано-Франківську та області. Сьогодні Ірина вже отримує замовлення на 2015 рік і розписує свій графік весіль задовго до їх підготовки, що свідчить про її досягнення та стрімкий зліт! Впевнена, що і надалі Ірина координуватиме яскраві весілля для позитивних наречених і ми ще зустрінемося не на одній весільній площадці. Тому, так, Ірина Станіславська – Успішний Весільний Координатор!

Ірина Мотрін

 

 Далі читайте історію успіху Ірини:

Мене звати Ірина Станіславська і скоро мине рік, як я успішний весільний координатор.

Почалася моя робота у весільній індустрії січневого дня 2013 р., коли я випадково (хоча не вірю у випадковості) побачила оголошення про Школу весільних координаторів, яку організовувала Ірина Мотрін.

Першим, що мене зацікавило, став той факт, що це було щось принципово нове і для мене особисто, і загалом для нашого міста, оскільки професія координатора не є надто розповсюдженою. Вирішила спробувати, що це таке і чи зможу реалізувати себе в цій сфері. Другим аргументом стало те, що тоді я не була офіційно працевлаштована і потрібно було приймати рішення, чим займатись у подальшому.

Офіційна точка відліку моєї кар’єри – 1 березня, оскільки саме тоді почалося навчання в Школі координаторів, з якої власне все і почалося. Спочатку було теоретичне навчання, а вже потім – відпрацьовування навиків та умінь на весільних практиках, організованих агенцією “Весільний ескіз”.

Першу практику я пройшла разом з командою Ірини Мотрін, а вже буквально наступного разу мені довелося працювати у дуже важливих для мене умовах, оскільки одружувався мій рідний брат. Це було не так просто, але я справилась і координування пройшло на належному рівні.

Ніколи не забуду своїх перших клієнтів 🙂 По збігу обставин, першим майданчиком, на якому я працювала самостійно, став ресторан, який щойно відкрився і теж вперше приймав весільну забаву. Факт відсутності великого практичного досвіду і в мене, і в ресторану створив всі умови для “бойового хрещення”

Форс-мажори виникали на кожному кроці. Так, непродумана система кондиціювання спричинила дуже високу вологість в приміщенні, внаслідок чого підлога була мокрою і на ній ковзалися всі, хто міг – наречені, гості, оператори, офіціанти, я. А оскільки бігати в прямому сенсі слова доводилося багато, то ковзання спричиняло різноманітні акробатичні піруети 🙂

Посеред весілля наречена відчула, що вже несила ходити з важким шлейфом і просила мене його вкоротити за допомогою ножиць. Звісно, що різати святкове вбрання ми не стали, і були змушені шукати вихід, на ходу міняючи фасон весільного плаття.

І ще безліч дрібниць, таких малих, але таких важливих, які я була змушена вирішувати у непомітний для гостей для та наречених спосіб. Свято пройшло успішно, а я зрозуміла, що ця справа таки “моя” і хочу займатися нею і надалі.

Після цього було багато різних наречених, різних майданчиків та весільних команд. Кожне нове замовлення вчить чомусь новому. Адже історія кожної пари наречених неповторна, відповідно в складанні таймінгу координатор кожного разу враховує особливості саме їхнього весільного дня.

Досвід неможливо купити за гроші, його можна тільки отримати, працюючи самостійно. І коли в ресторані опівночі вимикають світло на невизначений час або в нареченої на фотосесії крадуть весільний букет (це не вигадані, а цілком реальні факти з моєї практики), ти розумієш, що не маєш права на емоції на кшталт “Все пропало”, а мусиш шукати альтернативні шляхи виходу з ситуації.

Безперечно, що приємно чути теплі слова подяки від наречених та їх батьків за те, що позбавляю їх організаційних клопотів в день весілля. Проте не менш важливими з точки зору оцінки мого професіоналізму є моменти, коли мене рекомендують інші представники весільної індустрії, з якими доводилось працювати.

Озираючись на пройдений мною шлях у весільний сфері, впевнено можу сказати, що він є успішним. В першу чергу тому, що обрана професія багато в чому співпала з моїм характером, вміннями, які мені вдається в ній реалізовувати. А по-друге – це люди, з якими доводиться працювати, адже за будь-яким успішно організованим святом, про яке з приємністю згадують тривалий час, стоїть ціла команда фахівців, кожен з яких якісно виконує свою роботу.

Зважаючи на непросту ситуацію в країні, важко будувати точні прогнози на майбутнє. Але в будь-якому випадку життя триває, люди закохуються та одружуються. А це означає, що попереду нові щасливі наречені, нові робочі майданчики та нові професійні звершення.

Є питання?

Телефнуйте: +38 067 41 58 538

Відправити повідомлення