Про нас

Любі молодята!

_

Ми впевнені

що наші клієнти заслуговують на казкове весілля, про яке давно мріють. Саме тому для нас є важливим урахування усіх Ваших індивідуальних побажань та оригінальних рішень.

Гості з нетерпінням чекають на появу нареченої, для якої кожний довгоочікуваний крок по доріжці до коханого залишиться радісною та хвилюючою миттю на все щасливе подружнє життя. Музика, що немов поєднує душі, посмішки рідних, затишок двох сердець…І сповнені теплом очі та долоня нареченого, що тримає так впевнено та лагідно.

 

Обираючи послуги Агенції «Весільний Ескіз», Ви гарантовано отримуєте ефективне втілення ідей та пропозицій, цікаву підготовку церемонії та маєте змогу оцінити роботу досвідчених організаторів і дизайнерів.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Незабутню атмосферу

Ви можете замовити ВІП або класичну арку із широкого асортименту відповідно до загального концепту церемонії, а також усі необхідні аксесуари. Декорування бусами й гілками та драпірування тканиною дизайнерами нададуть естетичної довершеності Вашому весіллю. 

Креативний дизайн

Ми пропонуємо такі традиційні елементи як вінчальний столик, підставки, білі дерев’яні крісла для гостей, чохли, червоний килим та їх варіації, завдяки яким подія буде по-святковому урочистою. 

Музику, що лунає із серця

Скрипковий квартет створить для молодят особливий настрій, суголосний із радісними нотами бурхливих емоцій та тонких сентиментальних почуттів. 

Досвідчену ведучу

Для нас є важливим, щоб наречені та гості змогли насолодитися подією під керівництвом справжнього професіонала. Ми не говоримо про секрет щастя, а втілюємо наші знання та багаторічний досвід в життя. 

Є питання?

Телефнуйте: +38 067 41 58 538

Відправити повідомлення