Оренда меблів

Вперше в Івано-Франківську послуга оренда високоякісних меблів на весілля.

Тому, тепер Ви можете перетворити банкетний зал, фотозону чи виїзну церемонію у казку, яка неодмінно здивує Ваших гостей. І звичайно, що у цьому ми Вам з радістю допоможемо.

Крісло Наполеон
на виїзну церемонію

Ми пропонуємо в оренду крісла “Наполеон” на виїзну церемонію. Вартість оренди 1 крісла – 99 грн. Ціна вказана з доставкою до виїзної церемонії в межах міста. За межами міста доставка розраховуєтья окремо.

Стіл круглий
на банкет

Ми пропонуємо в оренду круглий бенкетний складний стіл 180 см. Мінімальне замовлення 5 столів
Вартість оренди 1 столу – 270 грн. Ціна вказана з доставкою до бенкетного залу в межах міста. За межами міста доставка розраховуєтья окремо.

Крісло Чіварі
на виїзну церемонію чи банкетний зал

Ми пропонуємо в оренду крісла “Чіварі” на виїзну церемонію. Мінімальне замовлення – 50 крісел
Вартість оренди 1 крісла – 130 грн. Ціна вказана з доставкою до виїзної церемонії в межах міста. За межами міста доставка розраховуєтья окремо.

Барна стійкаяка світиться

Ми пропонуємо в оренду барну стійку, яка світиться на весілля. Вартість оренди 1 стійки – 4800 грн. Ціна вказана з доставкою до місця проведення в межах міста. За межами міста доставка розраховуєтья окремо.

Диван Вінтажний
для фотозони

Ми пропонуємо в оренду вінтажний диван для фотозон та для фотосесій на весілля, love story, день народження тощо. Вартість оренди дивану – 1500 грн. Ціна вказана з доставкою до місця проведення в межах міста. За межами міста доставка розраховуєтья окремо.

Є питання?

Телефнуйте: +38 067 41 58 538

Відправити повідомлення